Něco z cateringu

Palačinková oslava pro děti

Hledáte originální catering na dětskou oslavu nebo dětské narozeniny? Vyberte si palačinkovou oslavu! Děti jsou velkými milovníky palačinek a malých dobrůtek do ruky. Přijedeme k Vám na zahradu nebo domů či Vám najdeme vhodné prostory na party. Připravíme palačinky, jednohubky, nápoje, domácí chleba s lahodnými čerstvými pomazánkami. Postaráme o občerstvení, program, dekorace, obsluhu a vy se můžete v klidu věnovat dětem a hostům. Chtěli byste zajistit zábavný program pro děti nebo balonkovou výzdobu? Rádi pro vás připravíme komplexní nabídku.

Naší specialitou jsou palačinkové dorty (podívejte se do sekce Ostatní produkty) které na přání plníme krémem z mascarpone nebo čokoládovým krémema zdobíme borůvkami, malinami nebo čím si přejete.

Firemní večírek

Naší specialitou jsou nejen mini rolky s uzeným lososem, gervais a pažitkounebo sladké palačinky s Grand Marnierem či slaným karamelem, ale i čerstvé saláty, delikatesní mísy ze sýru a uzenin z Alpských farem, blízkovýchodní mezze s chumusem, lilkovou pomazánou a falafelem nebo italské čerstvé těstoviny vařenými na místě, grilovanými rybami s bylinkami, mořskými plody, hamburgery a další. Naše nabídka jídla je široká, ale zároveň specifická a vždy čerstvá.

Zajistíme komplexně celý catering včetně prostoru, dekorací, osvětlovací a zvukové techniky a uměleckého programu. Máme široké zkušenosti v zajišťování hudebních akcí a velmi rádi vám poradíme s výběrem.